• +90 212 503 53 72
  • Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Hakkımızda

Hakkımızda

ParcaDenizi, alanında iddialı, 70.000 ürünle Türkiye'nin en büyük otomobil yedek parça e-alışveriş pazar yeridir.

'Bulunmayan parça kalmasın' anlayışından hareket ederek her model ve bol seçenekli otomobil yedek parçalarını kolaylıkla bulabileceğiniz web sayfamız facebook store ve mobil ödeme sanal pos 128 bit SSL güvenlik sertifikasıyla hizmetinizdedir.

Otomobil yedek parça konusundaki 16 yıllık tecrübemizi, bilgi birikimimizi ve deneyimimizi www.parcadenizi.com'a taşıyoruz. Firmamız, dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay uyum sağlayan teknolojik altyapısı ile sektörün seçkin şirketlerinden biri olmaya adaydır. Müşteri odaklı anlayışı, profesyonellik ve güvenilirlik ile birleştirerek, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya büyük özen göstermekteyiz.

www.parcadenizi.com benzeri sitelerden ne farkı vardır?

www.parcadenizi.com Benzerlerinin aksine hiç bir sitede veya kimsede bulunmayan parçaları 70,000 ürün gamıyla listemizi özenle ve kaliteden ödün vermeyen parçalardan oluşturduk. Benzerlerinin aksine, her yerde bulabileceğiniz parçaları bulabileceğiniz gibi, her yerde bulamayacağınız parçaları da bulabilirsiniz. Benzerlerinin aksine hızlı kargoyla kaliteli orjinal parçalarla 'yedek parçada çözüm ortağınız' olmak için çalışıyoruz.

Bu sayede siz değerli müşterilimize güvenilir, hızlı, kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmayı amaçlamaktayız.